STB75N20
STB75N20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STB75N20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STB75N20
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero STB75N20 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15473 pcs Tietolomake STx75N20
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package D2PAK Sarja STripFET™
RDS (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V Tehonkulutus (Max) 190W (Tc)
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-5313-1 Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Surface Mount D2PAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)