STD35NF3LLT4
STD35NF3LLT4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STD35NF3LLT4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STD35NF3LLT4
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 35A DPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero STD35NF3LLT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 35A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 98288 pcs Tietolomake STD35NF3LL
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package DPAK Sarja STripFET™ II
RDS (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 17.5A, 10V Tehonkulutus (Max) 50W (Tc)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet 497-2475-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 5V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 35A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount DPAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)