STF16N50M2
STF16N50M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STF16N50M2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STF16N50M2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero STF16N50M2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42269 pcs Tietolomake ST(D,F,P)16N50M2
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-220 Full Pack Sarja MDmesh™
RDS (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 6.5A, 10V Tehonkulutus (Max) 25W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Muut nimet 497-15114-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19.5nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 13A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220 Full Pack Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)