Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGP12NB60HD
STGP12NB60HD
STGP12NB60HD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGP12NB60HD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGP12NB60HD
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 30A 125W TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero STGP12NB60HD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 30A 125W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83541 pcs Tietolomake STGP12NB60HD
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 12A Testaa kunto 480V, 12A, 10 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 5ns/91ns Switching Energy 210µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja PowerMESH™
Käänteinen Recovery Time (TRR) 80ns Virta - Max 125W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi -
Gate Charge 68nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 30A 125W Through Hole TO-220AB
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 60A Nykyinen - Collector (le) (Max) 30A