Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGW60H65DF
STGW60H65DF
STGW60H65DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGW60H65DF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGW60H65DF
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 120A 360W TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Osa numero STGW60H65DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 120A 360W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16586 pcs Tietolomake STGW60H65DF
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 60A Testaa kunto 400V, 60A, 10 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 67ns/165ns Switching Energy 1.5mJ (on), 1.1mJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 62ns Virta - Max 360W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-13105-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 206nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 120A 360W Through Hole TO-247 Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 240A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 120A