STK30N2LLH5
STK30N2LLH5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STK30N2LLH5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STK30N2LLH5
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 25V 30A POLARPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero STK30N2LLH5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 25V 30A POLARPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 52040 pcs Tietolomake STK30N2LLH5
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package PolarPak® Sarja STripFET™ V
RDS (Max) @ Id, Vgs 2.9 mOhm @ 15A, 10V Tehonkulutus (Max) 5.2W (Tc)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case PolarPak®
Muut nimet 497-10302-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2290pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 4.5V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 25V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 25V 30A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak®
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)