Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > STM32L151VCT6
STM32L151VCT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STM32L151VCT6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STM32L151VCT6
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs90 pcs180 pcs540 pcs1080 pcs
Product parameter
Osa numero STM32L151VCT6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23217 pcs Tietolomake STM32L151xC,152xC Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14) Nopeus 32MHz
Sarja STM32L1 RAM Koko 32K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 256KB (256K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LQFP Muut nimet 497-17529
STM32L151VCT6-ND
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 83 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 30 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 8K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)