STN83003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STN83003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | STN83003 |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs |
Product parameter
| Osa numero | STN83003 | Valmistaja | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 324114 pcs | Tietolomake | STN83003 |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 100mA, 500mA | transistori tyyppi | NPN |
| Toimittaja Device Package | SOT-223 | Sarja | - |
| Virta - Max | 1.6W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | TO-261-4, TO-261AA | Muut nimet | 497-12274-2 |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Taajuus - Siirtyminen | - | Yksityiskohtainen kuvaus | Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1.5A 1.6W Surface Mount SOT-223 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 16 @ 350mA, 5V | Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | 1.5A | Perusosan osanumero | STN83003 |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
STN690A - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
TRANS NPN 30V 3A SOT223 - Varastossa:
382597
- Osa#:
STN724 - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
5650
STN888 - valmistajat:
TRANS PNP 30V 5A SOT-223 - Varastossa:
STN749 - valmistajat:
TRANS PNP 25V 3A SOT223 - Varastossa: