Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - LED-ajurit > STP16C596M
STP16C596M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STP16C596M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STP16C596M
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC LED DRIVER LINEAR 120MA 24SO
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero STP16C596M Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC LED DRIVER LINEAR 120MA 24SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60651 pcs Tietolomake STP16C596
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite (min) 4.5V
Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V Voltage - lähtö 16V
Tyyppi Linear topologia Shift Register
Toimittaja Device Package 24-SO Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Muut nimet 497-3875 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäinen kytkin (s) Yes Taajuus 25MHz
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 120mA 24-SO
Nykyinen - Tuotos / kanava 120mA Perusosan osanumero STP16C596