STPS3150RL
STPS3150RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STPS3150RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STPS3150RL
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
(Yhdysvaltain dollareina)
1900 pcs3800 pcs5700 pcs13300 pcs
Product parameter
Osa numero STPS3150RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 405065 pcs Tietolomake STPS3150
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Toimittaja Device Package DO-201AD
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -