STPS3L40S
STPS3L40S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STPS3L40S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STPS3L40S
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero STPS3L40S Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 202464 pcs Tietolomake STPS3L40
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mV @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Toimittaja Device Package SMC
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 497-4673-2 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 3A Surface Mount SMC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 40V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A