STTH10R04FP
STTH10R04FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STTH10R04FP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STTH10R04FP
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero STTH10R04FP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5642 pcs Tietolomake STTH10R04
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) Standard
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 10A Jännite - Breakdown TO-220FPAC
Sarja - RoHS-tila Tube
Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Jos F -
Polarisaatio TO-220-2 Full Pack Käyttölämpötila - liitäntä 40ns
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero STTH10R04FP Laajennettu kuvaus Diode Standard 400V 10A Through Hole TO-220FPAC
diodikonfiguraatiolla 10µA @ 400V Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.7V @ 10A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 400V
Kapasitanssi @ Vr, F 175°C (Max)