STTH15L06FP
STTH15L06FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STTH15L06FP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STTH15L06FP
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero STTH15L06FP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 89272 pcs Tietolomake STTH15L06
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.55V @ 15A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Toimittaja Device Package TO-220FPAC
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 85ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Muut nimet 497-4404-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 15A Kapasitanssi @ Vr, F -