STTH15S12D
STTH15S12D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STTH15S12D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STTH15S12D
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 1.2KV 15A TO220AC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero STTH15S12D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 1.2KV 15A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 94690 pcs Tietolomake STTH15S12D
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3.1V @ 15A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V Toimittaja Device Package TO-220AC
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 40ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet 497-15567-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 1200V 15A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 15A Kapasitanssi @ Vr, F -