Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > STTH2003CT
STTH2003CT
STTH2003CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STTH2003CT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STTH2003CT
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero STTH2003CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74823 pcs Tietolomake STTH2003
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.25V @ 10A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V Toimittaja Device Package TO-220AB
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 35ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-2743-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 20µA @ 300V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A