STW20NM50FD
STW20NM50FD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STW20NM50FD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STW20NM50FD
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 20A TO-247
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero STW20NM50FD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 20A TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16435 pcs Tietolomake STW20NM50FD
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-247-3 Sarja FDmesh™
RDS (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V Tehonkulutus (Max) 214W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-2717-5 Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1380pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 20A (Tc) 214W (Tc) Through Hole TO-247-3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)