STW45NM50FD
STW45NM50FD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STW45NM50FD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STW45NM50FD
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 45A TO-247
(Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
Product parameter
Osa numero STW45NM50FD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 45A TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7431 pcs Tietolomake STW45NM50FD
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-247-3 Sarja FDmesh™
RDS (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 22.5A, 10V Tehonkulutus (Max) 417W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-2718-5 Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 500V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 45A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-247-3
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)