Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > TN1205T-600B-TR
TN1205T-600B-TR
TN1205T-600B-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TN1205T-600B-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TN1205T-600B-TR
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 12A DPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero TN1205T-600B-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 12A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 107964 pcs Tietolomake TN1205T-600
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-10112-2
TN1205T600BTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 12A Standard Recovery Surface Mount DPAK
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 8A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 115A, 120A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 5mA