Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > TN3050H-12GY-TR
TN3050H-12GY-TR
TN3050H-12GY-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TN3050H-12GY-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TN3050H-12GY-TR
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR 1.2KV 19A D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero TN3050H-12GY-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus SCR 1.2KV 19A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 36264 pcs Tietolomake TN3050H-12GY-TR
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.65V
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Toimittaja Device Package D2PAK Sarja Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®1
SCR Tyyppi Sensitive Gate Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-17100-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR 1.2kV 30A Sensitive Gate Surface Mount D2PAK Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 30A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 19A Nykyinen - Off State (Max) 5µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 300A, 330A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 100mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA