Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Sähkönjakokytkimet, latausajurit > VND5T035AKTR-E
VND5T035AKTR-E
VND5T035AKTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VND5T035AKTR-E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VND5T035AKTR-E
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero VND5T035AKTR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43100 pcs Tietolomake VND5T035AK-EUser Manual VIPower MO-5T
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Jännite - Load 8 V ~ 36 V Switch Type General Purpose
Toimittaja Device Package PowerSSO-24 Sarja VIPower™
Rds On (Typ) 35 mOhm Ratio - Input: Tuotos 1:1
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi N-Channel Output Configuration High Side
Muut nimet 497-13070-2
VND5T035AKTR-E-ND
VND5T035AKTRE
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet -
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 30A