Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Sähkönjakokytkimet, latausajurit > VNQ5E250AJ-E
VNQ5E250AJ-E
VNQ5E250AJ-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VNQ5E250AJ-E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VNQ5E250AJ-E
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO16
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero VNQ5E250AJ-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO16 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88616 pcs Tietolomake VNQ5E250AJ-E
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Jännite - Load 4 V ~ 28 V Switch Type General Purpose
Toimittaja Device Package PowerSSO-16 Sarja VIPower™
Rds On (Typ) 250 mOhm (Max) Ratio - Input: Tuotos 1:1
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-PowerFSOP (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi N-Channel Output Configuration High Side
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
Nykyinen - Output (Max) 3.5A Perusosan osanumero VNQ5E250