ASP-127797-01
ASP-127797-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ASP-127797-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ASP-127797-01
Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus CONN HEADER 160POS .050" SMT GLD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero ASP-127797-01 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus CONN HEADER 160POS .050" SMT GLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7797 pcs Tietolomake ASP-127797-01 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja ASP
Piki 0.050" (1.27mm) Pakkaus Cut Tape (CT)