Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liitäntäjohdot, transistorit > ICA-318-STT
ICA-318-STT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ICA-318-STT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ICA-318-STT
Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero ICA-318-STT Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing
Päättäminen Post Pituus 0.125" (3.18mm) päättyminen Solder
Sarja ICA Pitch - Post 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Määrä positiot tai Pins (Grid) 18 (2 x 9)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Kotelon materiaali Polyester, Glass Filled
ominaisuudet Open Frame Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto 10 mOhm Yhteystiedot - Post Brass