Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > IDSD-10-D-03.50-G-R
IDSD-10-D-03.50-G-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IDSD-10-D-03.50-G-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IDSD-10-D-03.50-G-R
Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IDSD-10-D-03.50-G-R Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja IDSD
Pitch - Liitin 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.100" (2.54mm)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 20
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus 0.292' (88.90mm, 3.50")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.292' (88.90mm, 3.50") Yhteydenotto Finish Paksuus -