Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > TCSD-05-D-05.72-01-N-R
TCSD-05-D-05.72-01-N-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TCSD-05-D-05.72-01-N-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TCSD-05-D-05.72-01-N-R
Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Product parameter
Osa numero TCSD-05-D-05.72-01-N-R Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11362 pcs Tietolomake
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Liitin 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 10
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus 0.477' (145.29mm, 5.72")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Polarizing Key
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.477' (145.29mm, 5.72") Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)