Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > TCSD-05-D-08.50-01-F-R
TCSD-05-D-08.50-01-F-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TCSD-05-D-08.50-01-F-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TCSD-05-D-08.50-01-F-R
Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TCSD-05-D-08.50-01-F-R Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19893 pcs Tietolomake
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Liitin 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 10
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus 0.708' (215.90mm, 8.50")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.708' (215.90mm, 8.50") Yhteydenotto Finish Paksuus Flash