C20F.0101
C20F.0101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C20F.0101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C20F.0101
Valmistaja Schurter
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero C20F.0101 Valmistaja Schurter
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6037 pcs Tietolomake C20F Series DatasheetPEM Filter Overview
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - UL 250VAC
Jännite - IEC 250VAC päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Vaihda ominaisuuksia - Sarja C20F
paneelin paksuus - Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 34.80mm x 26.80mm
Pakkaus Bulk Muut nimet 486-1650
C20F.0101-ND
C20F0101
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Panel Mount, Flange
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP40 Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL 20A Nykyinen - IEC 16A