Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > S1KW32C-4N
S1KW32C-4N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S1KW32C-4N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S1KW32C-4N
Valmistaja Semtech
Kuvaus DIODE GEN PURP 32KV 3A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 62 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero S1KW32C-4N Valmistaja Semtech
Kuvaus DIODE GEN PURP 32KV 3A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 62 pcs Tietolomake S1KWxC-xx
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 32V @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 32000V Toimittaja Device Package -
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 2µs Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 32000V 3A Chassis Mount Module Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1mA @ 32000V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 3A