S4KW12C-6N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S4KW12C-6N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S4KW12C-6N
Valmistaja Semtech
Kuvaus DIODE GEN PURP 12KV 12A MODULE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 51 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
Product parameter
Osa numero S4KW12C-6N Valmistaja Semtech
Kuvaus DIODE GEN PURP 12KV 12A MODULE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 51 pcs Tietolomake S4KWxC-xx
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 12V @ 12A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 12000V Toimittaja Device Package -
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 2µs Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 12000V 12A Chassis Mount Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4µA @ 12000V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 12A Kapasitanssi @ Vr, F -