Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > SC1566I5T-1.8T
SC1566I5T-1.8T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SC1566I5T-1.8T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SC1566I5T-1.8T
Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
Product parameter
Osa numero SC1566I5T-1.8T Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30234 pcs Tietolomake SC1566
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-220-5
Nykyinen - Supply (Max) 1.75mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 35µA
Nykyinen - Tuotos 3A Ohjaustoiminnot Enable
Liittyvät tuotteet
SC1592MSTRT Image
  • Osa#:SC1592MSTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Kuvaus:IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOIC
  • Varastossa:8555
SC1565I5M2.5TRT Image
SC1592ISTRT Image
  • Osa#:SC1592ISTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Varastossa:65293
  • Osa#:SC1592IMTRT
  • Kuvaus:IC REG LINEAR POS ADJ 3A 7DDPAK