Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMDA15C-7.TBT
SMDA15C-7.TBT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMDA15C-7.TBT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMDA15C-7.TBT
Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 15V 24V 8SO
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero SMDA15C-7.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 15V 24V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69763 pcs Tietolomake SMDAxxC-7
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V (Max)
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24V Jännite - erittely (min) 16.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja SMDAC-7 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SMDA15C-7.TBTTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 75pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 7