SIT2020AMAS3-33E-40.000000E
SIT2020AMAS3-33E-40.000000E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT2020AMAS3-33E-40.000000E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT2020AMAS3-33E-40.000000E
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT2020AMAS3-33E-40.000000E Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63435 pcs Tietolomake SiT2020A DatasheetNew B Revision from A FAQs
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.114" L x 0.110" W (2.90mm x 2.80mm)
Sarja SiT2020 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
ulostulo LVCMOS Muut nimet 1473-30975-2
SIT2020AMAS3-33E-40.000000E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.057" (1.45mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.4mA Base Resonaattori MEMS