SIT2024BMFS-28E
SIT2024BMFS-28E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT2024BMFS-28E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT2024BMFS-28E
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT2024BMFS-28E Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.8V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Sarja SiT2024B
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.057" (1.45mm)
toiminto Enable/Disable Taajuusvakavuus (yhteensä) ±20ppm
taajuus vakaus ±20ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Nykyinen - Supply (Max) 4.8mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz