SIT3807AC-D-33EB
SIT3807AC-D-33EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3807AC-D-33EB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3807AC-D-33EB
Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Product parameter
Osa numero SIT3807AC-D-33EB Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29053 pcs Tietolomake SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MEMS VCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 3.3V Sarja SiT3807
RoHS-tila Bulk Arvioinnit -
Polarisaatio 6-SMD, No Lead ulostulo Enable/Disable
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SIT3807AC-D-33EB
Korkeus 0.039" (1.00mm) Taajuussietoisuus ±25ppm
Taajuusvakavuus (yhteensä) 1.544MHz ~ 49.152MHz Taajuus - Tuotos 1 70µA
Taajuus - keskus - Laajennettu kuvaus 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Enable/Disable
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM Nykyinen - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 33mA Saatavilla Taajuusalue Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)