SIT3807AI-2-25SE
SIT3807AI-2-25SE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3807AI-2-25SE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3807AI-2-25SE
Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 25PPM
Product parameter
Osa numero SIT3807AI-2-25SE Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 25PPM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29781 pcs Tietolomake SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MEMS VCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 2.5V Sarja SiT3807
RoHS-tila Bulk Arvioinnit -
Polarisaatio 4-SMD, No Lead ulostulo Standby
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SIT3807AI-2-25SE
Korkeus 0.031" (0.79mm) Taajuussietoisuus ±25ppm
Taajuusvakavuus (yhteensä) 1.544MHz ~ 49.152MHz Taajuus - Tuotos 1 70µA
Taajuus - keskus - Laajennettu kuvaus 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Standby
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 25PPM Nykyinen - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 33mA Saatavilla Taajuusalue Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)