SIT3807AI-G-18EE
SIT3807AI-G-18EE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3807AI-G-18EE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3807AI-G-18EE
Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 25PPM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT3807AI-G-18EE Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 25PPM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35123 pcs Tietolomake SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MEMS VCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Shell Style 1.8V Sarja SiT3807
RoHS-tila Bulk Arvioinnit -
Polarisaatio 4-SMD, No Lead ulostulo Enable/Disable
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SIT3807AI-G-18EE
Korkeus 0.031" (0.79mm) Taajuussietoisuus ±25ppm
Taajuusvakavuus (yhteensä) 1.544MHz ~ 49.152MHz Taajuus - Tuotos 1 10µA
Taajuus - keskus - Laajennettu kuvaus 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Enable/Disable
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 25PPM Nykyinen - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 31mA Saatavilla Taajuusalue Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)