SIT3808AC-2-25EB
SIT3808AC-2-25EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3808AC-2-25EB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3808AC-2-25EB
Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM
Product parameter
Osa numero SIT3808AC-2-25EB Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30491 pcs Tietolomake SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MEMS VCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 2.5V Sarja SiT3808
RoHS-tila Bulk Arvioinnit -
Polarisaatio 4-SMD, No Lead ulostulo Enable/Disable
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SIT3808AC-2-25EB
Korkeus 0.031" (0.79mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
Taajuusvakavuus (yhteensä) 1MHz ~ 80MHz Taajuus - Tuotos 1 70µA
Taajuus - keskus - Laajennettu kuvaus 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Enable/Disable
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM Nykyinen - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 33mA Saatavilla Taajuusalue Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)