SIT3808AC-D-18EB
SIT3808AC-D-18EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3808AC-D-18EB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3808AC-D-18EB
Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT3808AC-D-18EB Valmistaja SiTIME
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28529 pcs Tietolomake SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MEMS VCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 1.8V Sarja SiT3808
RoHS-tila Bulk Arvioinnit -
Polarisaatio 6-SMD, No Lead ulostulo Enable/Disable
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SIT3808AC-D-18EB
Korkeus 0.039" (1.00mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
Taajuusvakavuus (yhteensä) 1MHz ~ 80MHz Taajuus - Tuotos 1 10µA
Taajuus - keskus - Laajennettu kuvaus 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Enable/Disable
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM Nykyinen - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 31mA Saatavilla Taajuusalue Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)