SIT3809AI-D-28SH
SIT3809AI-D-28SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3809AI-D-28SH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3809AI-D-28SH
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT3809AI-D-28SH Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8416 pcs Tietolomake SIT3809 Programmable Part Number GuideSiT3809 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.8V
Tyyppi VCXO Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SiT3809
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVCMOS, LVTTL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.039" (1.00mm)
toiminto Standby Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±10ppm Yksityiskohtainen kuvaus VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 36mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 70µA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 80MHz ~ 220MHz