SIT3822AC-1D-33EB
SIT3822AC-1D-33EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3822AC-1D-33EB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3822AC-1D-33EB
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT3822AC-1D-33EB Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7825 pcs Tietolomake SIT3822 Programmable Part Number GuideSIT3822 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SiT3822
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.039" (1.00mm)
toiminto Enable/Disable Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±10ppm Yksityiskohtainen kuvaus VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 69mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 35mA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 220MHz ~ 625MHz