SIT3822AI-1CF-33EB500.000000T
SIT3822AI-1CF-33EB500.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3822AI-1CF-33EB500.000000T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3822AI-1CF-33EB500.000000T
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC XO 3.3V 500MHZ OE
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT3822AI-1CF-33EB500.000000T Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC XO 3.3V 500MHZ OE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1921 pcs Tietolomake SIT3822 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja SiT3822 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±10ppm
Taajuus 500MHz Yksityiskohtainen kuvaus 500MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 69mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 35mA