SIT3822AI-2D-25NE
SIT3822AI-2D-25NE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT3822AI-2D-25NE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT3822AI-2D-25NE
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT3822AI-2D-25NE Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7857 pcs Tietolomake SIT3822 Programmable Part Number GuideSIT3822 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi VCXO Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SiT3822
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.039" (1.00mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±10ppm Yksityiskohtainen kuvaus VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 55mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 220MHz ~ 625MHz