SIT8008ACB1-18S
SIT8008ACB1-18S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8008ACB1-18S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8008ACB1-18S
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
Product parameter
Osa numero SIT8008ACB1-18S Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Sarja SiT8008
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS, LVCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.031" (0.79mm)
toiminto Standby Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 3.9mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 1.3µA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz