SIT8008BCF8-33N
SIT8008BCF8-33N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8008BCF8-33N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8008BCF8-33N
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT8008BCF8-33N Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SiT8008B
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.039" (1.00mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) ±20ppm
taajuus vakaus - Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.2mA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz