SIT8008BCL2-25E
SIT8008BCL2-25E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8008BCL2-25E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8008BCL2-25E
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT8008BCL2-25E Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja SiT8008B
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.031" (0.79mm)
toiminto Enable/Disable Taajuusvakavuus (yhteensä) ±20ppm
taajuus vakaus - Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 4.2mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.2mA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz