SIT8225AI-G2-18E-25.000000T
SIT8225AI-G2-18E-25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8225AI-G2-18E-25.000000T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8225AI-G2-18E-25.000000T
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SIT8225AI-G2-18E-25.000000T Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84290 pcs Tietolomake SiT8225
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja SiT8225 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo LVCMOS, LVTTL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±25ppm
Taajuus 25MHz Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 31mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 30mA