SIT8918BAB1-28S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8918BAB1-28S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8918BAB1-28S
Product parameter
Osa numero SIT8918BAB1-28S Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8712 pcs Tietolomake Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8918B Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.8V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Sarja SiT8918B
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.032" (0.80mm) toiminto Standby
Taajuusvakavuus (yhteensä) - taajuus vakaus ±20ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 4.7mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 8.5µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz