SIT8921BMB2-25S
SIT8921BMB2-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8921BMB2-25S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8921BMB2-25S
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS
Product parameter
Osa numero SIT8921BMB2-25S Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16183 pcs Tietolomake Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8921B
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5 V ~ 3.3 V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja SiT8921B
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus - Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.031" (0.80mm)
toiminto Enable/Disable, Standby Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 8mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 119.342001MHz ~ 137MHz