SIT8924BER8-18E
SIT8924BER8-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT8924BER8-18E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT8924BER8-18E
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM
Product parameter
Osa numero SIT8924BER8-18E Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SiT8924B
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS, LVTTL
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.039" (1.00mm) toiminto Enable/Disable
Taajuusvakavuus (yhteensä) ±20ppm taajuus vakaus ±20ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz