SIT9002AC-48N33DQ
SIT9002AC-48N33DQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SIT9002AC-48N33DQ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SIT9002AC-48N33DQ
Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero SIT9002AC-48N33DQ Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7513 pcs Tietolomake SIT9002 DatasheetSIT9002 Programmable Part Number Guide
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Spread Spectrum kaistanleveys -1.00%, Down Spread
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja SiT9002
Arvioinnit - ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCSL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.039" (1.00mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±25ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 80mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 220MHz